50 Bin TL ye Alınabilecek En İyi Arabalar 2021

Araba fiyatlarındaki ciddi artış sebebiyle, herkes kendi bütçesine uygun bir araç bakmaya başlamıştır. 50.000 TL'ye alınabilecek ikinci el araçlar haberimizin devamında anlatılmıştır.

50 Bin TL ye Alınabilecek En İyi Arabalar 2021

 

Araba fiyatlarında günümüzde oldukça ciddi artışlar gerçekleşmiştir. İkinci el araba alacak olan kişiler bütçelerine uygun konforlu bir araba bulabilmek için oldukça çaba göstermek zorundadır. Bizde sizler için bütçenize uygun alabileceğiniz ikinci el arabaları bütün detaylarıyla derledik. Öncelikle ikinci el araç alınırken dikkat etmemiz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. İkinci el araç almadan önce sabırlı olmalısınız almak istediğiniz aracı bütün detaylarıyla iyice araştırmak gerekmektedir. İkinci el araç alırken dikkat etmemiz gereken şeylerin başında, aracın hasar kaydı gelmektedir. Ağır hasar kayıtlı ve kazası çok olan araçlardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Çünkü daha önce kaza yapmış araçlar bir daha eski performanslarını vermezler. 50 Bin TL' ye alınabilecek en iyi arabalar 2021 bütün detaylarıyla haberimizin devamında açıklanmıştır.

50 Bin TL ye Alınabilecek En İyi Arabalar 2021

Bütçenize en uygun aracı bulup almadan önce piyasayı dikkatlice araştırmak gerekmektedir. Çünkü bazı fırsatçılar araçlarına değerinden çok daha fazla para istemektedir. Alacağınız aracın piyasasını bilmeden alırsanız eğer, ödemeniz gereken tutardan daha çok paranız gidebilir.  50 Bin TL'ye alınabilecek araç modelleri ve fiyatları aşağıda listelenmiştir. Krediyle araç almayı düşünüyorsanız krediye uygun ikinci el arabalar konumuza bakarak araç modelleri ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Konu: Krediye Uygun İkinci El Arabalar 2021

Renault Serisi Araçlar:

Renault Laguna: Model Yıl Aralığı: 2000-2004

Açıklama: 50 Bin TL'niz var ise eğer Renault Laguna serisi aracını tercih edebilirsiniz. Araç gayet güzel,geniş,ferah ve konforlu bir araçtır. Aracın tutalan modeli genellikle benzin ve 
LPG'dir. Motor sağlığı açısından bu yakıt tipi araç için oldukça verimlidir. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1998 cc olup motor gücü ise 140 hp'dir

Renault Clio: Model Yıl Aralığı:
2000-2005

Açıklama: Renault Clio piyasada tutulan bir araçtır. Bu aracın tercih edilmesinin sebeblerinin arasında fiyatı ve performansı yer almaktadır. 50 bin TL ile clionun hatchback yada sedan kasasını tercih edebilirsiniz. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel ve benzinli olanlarıdır. Aracın vites tipi ise manueldir. Aracın motor hacmi 1461 cc olup motor gücü ise 65 hp'dir.

Renault Megane: Model Yıl Aralığı:
2000:2004

Açıklama: Listemizin üçüncü sırasında ise Renault Megane yer almaktadır. Bu araç tam bir aile aracıdır ve oldukça konforludur. Araç geniş olduğu için kalabalık aileler için idealdir. Aracın kasa tipi sedandır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi benzinli olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1598 cc olup motor gücü ise 107 hp'dir

Citroen Serisi Araçlar:

Citroen C2: Model Yıl Aralığı: 2002-2006

Açıklama: Citreon C2 serisi aracını büyük aileler tercih etmemelidir. Çünkü araç hatchback bir araçtır ve oldukça küçüktür. Araçta iki tane kapı bulunmaktadır. Bu aracı genelde çok kalabalık olmayan aileler ve sportif araç seven kişiler tercih etmektedir. Araç oldukça kaliteli ve konforludur. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1398 cc, motor gücü ise 71 hp'dir.

Citroen C3: Model Yıl Aralığı: 2003-2008

Açıklama: Aracın kasa tipi hatchback'tir. Araç oldukça konforlu ve rahat bir araçtır. Bu aracın diğer araçlara göre tercih edilmesinin sebebi, modeli yüksek ve fiyatının uygun olmasıdır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1398 cc motor gücü ise 71 hp'dir.

Citroen Xsara: Model Yıl Aralığı: 2000-2003

Açıklama: Citroen Xsana modeli oldukça geniş ve rahat bir araçtır. Aracın kasa tipi sedandır. Araç geniş ve aileler için uygundur. Hatchback araba sevmeyenler, xsara modelini tercih edebilirler. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi 
LPG ve benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1587 cc, motor gücü ise 111 hp'dir.

Hyundai Serisi Araçlar:

Hyundai Accent CRDİ Admire: Model Yıl Aralığı: 2002-2006

Açıklama: Piyasada oldukça tutulan bir modeldir. Aracın kasa tipi sedan olduğundan geniş ve rahat bir araçtır. Geniş aileler için ideal bir araçtır. Aracın piyasada tutulmasının sebebi rahat ve konforlu olmasıdır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1493 cc olup motor gücü ise 82 hp'dir.


Hyundai Getz: Model Yıl Aralığı: 2003-2010

Açıklama:
Hyundai Getz serisinin kasa tipi hatchbacktir. Sedan araba sevmeyenler bu modelini tercih edebilirler. Araç hatchback olmasına rağmen geniş ve rahat bir araçtır. Araç oldukça konforlu ve donanımlı bir araçtır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1493 cc olup motor gücü ise 82 hp'dir.

Hyundai Accent Era: Model Yıl Aralığı: 2002-2008

Açıklama: Hyundai Era serisi piyasada oldukça tutulan bir modeldir. Bu aracın tutulmasının sebebleri arasında, konforu ve rahatlığı başta gelmektedir. Geniş ve rahat araç severler era modelini gönül rahatlığıyla alabilirler. Aracın kasa tipi sedan olduğundan oldukça geniş bir araçtır. Arasın piyasada tutulan yakıt tipi LPG ve benzin olanlarıdır. Arasın vites tipi manuldir. Aracın motor hacmi 1399 cc olup motor gücü ise 97 hp'dir.

İlgili konu: Tıklayınız 60 Bin TL'ye Alınabilecek Arabalar 

Yukarıda verilen araçlar güncel fiyatlara göre araştırılmıştır. Gün geçtikçe değişen fiyatlarla ilgili sayfa yönetimi olarak araştırmalarımızı yapıp sizinle paylaşacağız. Eğer bütçenizi arttırma düşüncesine girdiğinizde sayfamızda 60 bin TL'ye alınabilecek konumuza bakarak farklı araç fikirleri edinebilirsiniz.