İkinci El Araba Fiyatları 2021

Sayfamızda yer alan araçlar 2021 yılı güncel piyasadan araştırılarak okurlarımız için araştırılmıştır.

İkinci El Araba Fiyatları 2021

İkinci el araba fiyatlarında sürekli olarak artışlar görülmektedir. İkinci el araba fiyatlarının artmasından sonra, herkes kendi bütçesine uygun bir araba bakmaya başlamıştır. İkinci el araba almadan önce bilmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Öncelikle almak istediğiniz aracın piyasasını iyice araştırmalısınız. Çünkü araba fiyatlarındaki artışlardan sonra bir çok fırsatçı ortaya çıkmıştır. Araştırmadan araba alırsanız, aldığınız araca değerinden daha fazla para ödeyebilirsiniz. Arabayı almadan önce mutlaka bildiğiniz güvendiğiniz bir ustaya gösteriniz. Almak istediğiniz aracın kmsini mutlaka kontrol ettiriniz. Bazıları taksi çıkması aracının kmsini düşürüp satmaya çalışmaktadır. Dikkat etmemiz gereken hususları öğrendikten sonra araç bakmaya başlayabiliriz. İkinci el araba fiyatları bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

İkinci El Araba Fiyatları 2021

İkinci el araba piyasasında çok ciddi artışlar görülmektedir. Durum böyle olunca herkes kendi bütçesine uygun bir araç bakmaya başlamıştır. İkinci el bir araç almadan önce, aracın ağır hasar kayıtlı olmamasına dikkat ediniz. Çünkü ağır hasar kayıtlı araçlar bir daha asla eski performansını vermezler. Alacak olduğunuz araca uzun süreli olarak bineceğiniz için pişman olmamalısınız. Piyasada bilinen ve tutulan araçları almaya özen gösteriniz. Aksi halde aldığınız araç çok sorunlu ve piyasada tutulmayan bir araç olabilir. Bu durumda aracınıza binmekten zevk almazsınız. İkinci el araba fiyatları, bütçenize göre alabileceğiniz araçları biz sizler için araştırıp bir araya getirdik. Aşağıdaki vermiş olduğumuz linkleri kullanarak bütçenize uygun ikinci el araç fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili Konu: Krediye Uygun İkinci El Arabalar

İlgili Konu: 50.000 TL'ye Alınabilecek En İyi Araba

İlgili Konu: 60.000 TL'ye Alınabilecek En İyi Araba


İlgili Konu: 70.000 TL'ye Alınabilecek En İyi Araba

İlgili Konu: 80.000 TL'ye Alınabilecek En İyi Araba

İlgili Konu: 90.000 TL'ye Alınabilecek En İyi Araba

İlgili Konu: 100.000 TL'ye Alınabilecek En İyi Araba

İlgili Konu: İkinci El Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci El Araç Kredisi Nasıl Alınır ?

İkinci el araçlar için kullanabileceğiniz kredi bulunmaktadır. Ancak aracınızın gereken standartlara uygun olması gerekmektedir. İkinci el araç kredisini kullanabilmek için, aracınızda aranan ilk şart yaş sınırıdır. Aracınız 5 yaşından büyük ise eğer kredi kullanamazsınız. Krediler 2021 yılına göre hesaplanmaktadır, kredi alabilmek için aracınızın en az 2016 model olması gerekmektedir. Kredi tutarları aracınızın modeline ve cinsine göre farklılık göstermektedir. İkinci el araç kredisi nasıl alınır ? Aracınızın üzerine kredi alabilmek için, aracınızın ruhsatı ile bankaya müracaat ettiğiniz zaman çıkan krediyi kullanabilirsiniz. Banka aracınızı ipotek karşılığı kredi verecektir. Kredi borcunuzu vaktinde ve zamanında ödemezseniz, bankanın aracınıza el koyma yetkisi olacaktır.Taşıt kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili konuya tıklayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
İlgili Konu: Taşıt Kredisi Alma Şartları

İkinci El Araç Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler


İkinci el araç alırken dikkat etmemiz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Öncelikle bir araç alırken aceleci olmayınız. Çünkü ikinci el araba işi aceleye gelmez. Almak istediğiniz aracın piyasasını dikkatlice araştırmalısınız. Piyasa araştırması yapmadan araç alırsanız eğer, aldığınız araca değerinden fazla para ödersiniz. Ağır hasar kayıtlı araçlardan olabildiğince uzak durunuz. Çünkü ağır kazaya karışmış bir araç bir daha asla eski performansınız vermeyecektir. Almak istediğiniz aracın km kontrolünü mutlaka yaptırınız. Günümüzde taksi çıkması araçların kmsini düşürerek satmaya çalışan bir çok kişi var. Dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar bunlardır.