100 Bin TL ye Alınacak En İyi Arabalar 2021

Günümüzde araba fiyatlarında sürekli artışlar yaşanmaktadır. 100 bin TL ile alınabilecek ikinci el araçlar bütün detaylarıyla haberimizin devamındadır.

100 Bin TL ye Alınacak En İyi Arabalar 2021

İkinci el araba fiyatlarındaki artışlar hızla devam etmektedir. Araba fiyatlarındaki artış sebebiyle birçok kişi hayalindeki arabayı alamaz duruma gelmiştir. İkinci el araba almadan önce mutlaka bilmeniz gereken çok önemli hususlar vardır. Öncelikle araba almadan önce, almak istediğiniz arabayı araştırmalısınız. Araba alırken tercihinizi, piyasada bilinen ve tutulan arabalardan yana kullanmalısınız. Aksi takdirde çok para vererek aldığınız araç sizi mutlu etmeyebilir. İkinci el araba almadan önce, almak istediğiniz aracın piyasasını' da iyice araştırmalısınız. Çünkü fiyat artışlarından sonra birçok fırsatçı, aracına değerinden çok daha fazla para istemektedir. Alacağınız arabanın piyasasını bilmeden alırsanız eğer, aracınıza değerinden daha fazla para ödeyebilrsiniz. 100 bin TL' niz var ise eğer, 100 bin TL' ye alınacak en iyi arabalar 2021 bütün detaylarıyla haberimizin devamında anlatılmıştır.

100 Bin TL' ye Alınacak En İyi Arabalar 2021

İkinci el bir araba almadan önce, mutlaka bilmeniz gereken önemli hususlar vardır. Öncelikle aklınızda bir araç var ise, tek seçenek olarak onu düşünmemelisiniz. Çünkü aynı para ile daha farklı ve daha yüksek model bir araba alabilirsiniz. Araba alırken aldığınız kişinin laflarına hemen inanıp güvenmeyin, çünkü kimse malım kötü demez. Almak istediğiniz aracı mutlaka ekpert raporuna götürünüz. Rapor alacağınız kişi, araç sahibinin tanıdığı bir yer olmasın. Büyük hasar kayıtlı araçlardan uzak durmanız' da oldukça önemlidir. Çünkü büyük kaza geçirmiş araçlar asla eski performanslarını vermezler. Sürekli bir arıza ve sorun ile karşılaşırsınız. Almak istediğiniz aracın mutlaka kilometresini kontrol ettiriniz. Çünkü birçok fırsatçı , taksi çıkması aracının kilometresini düşürüp normal araç gibi satmaya çalışmaktadır. İkinci el araba almak için gereken herşeyi biliyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken tek şey bütçenize uygun bir araba bulmaktır. Biz sizler için 100 bin TL' ye alınacak en iyi arabalar bütün detaylarıyla araştırıp derledik. Aşağıdan araçlarımızı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Banka Kredisi kullanarak araba almayı düşünüyorsanız krediye uygun arabalar konumuza bakarak hangi araca ne kadar kredi çıktığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


İlgili konu: Krediye Uygun İkinci El Arabalar 2021


Hyundai Serisi Araçlar:


Hyundai İ20: Model Yıl Aralığı: 2010-2015


Açıklama: Aracın kasa tipi hatback olduğu için, çok geniş bir araç değildir. Yani ailesi geniş olanlar için ideal bir araç değildir. Onun haricinde araç piyasada oldukça bilinen ve tutulan bir araçtır. Aracın yol tutuşu, gidişi ve konforu oldukça iyidir. Aracın genel olarak dış görünüşü oldukça güzeldir. Hatback rahat ve konforlu bir araç severler için oldukça ideal bir araçtır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1248 cc olup motor gücü ise 85 hp' dir.


Hyundai Accent Era: Model Yıl Aralığı: 2008-2011


Açıklama: Aracın kasa tipi sedan olduğu için, geniş ve rahat bir araçtır. Ailesi geniş olanlar için ideal bir araçtır. Araç oldukça sağlam ve piyasada tutulan bir modeldir. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanım için oldukça idealdir. Bu araçlar sık sık arıza verecek bir araç değildirler. Oldukça sağlam, rahat ve konforlu bir araçtır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi otomatiktir.  Aracın motor hacmi 1493 cc olup motor gücü ise 110 hp' dir.


Hyundai Accent Blue: Model Yıl Aralığı: 2009-2014


Açıklama: Aracın dış görünüşü oldukça güzeldir. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Aracın kasa tipi sedna olduğu için, geniş aileler için idealdir. Araç oldukça konforlu ve rahat bir araçtır. Araç piyasada oldukça bilinen ve tutulan bir modeldir. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanım için oldukça idealdir. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1582 cc olup motor gücü ise 136 hp' dir.


Bmw Serisi Araçlar:


Bmw 3 Serisi: Model Yıl Aralığı: 1999-2005


Açıklama: Araç oldukça sağlam, rahat ve konforlu bir araçtır. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça iyidir. Araç oldukça kusursuz ve piyasası olan bir araçtır. Aracın olumsuz yanı, parçaları oldukça pahalıdır. Yani küçük bir arızası olsa bile büyük paralar ödeyebilirsiniz. Onun haricinde görünüşü ve konforu oldukça güzeldir. Aracın piyasada tutulan yakıt dizi benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1796 cc olup motor gücü ise 116 hp' dir.


Bmw 5 Serisi: Model Yıl Aralığı: 1998-2001


Açıklama: Araç oldukça rahat ve konforludur. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Aracın kasa tipi sedan olduğu için geniş bir araçtır. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanım için idealdir. Araç piyasada oldukça bilinen ve tutulan bir modeldir. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi lpg ve benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi otomatiktir. Aracın motor hacmi 1991 cc olup motor gücü ise 150 hp' dir.


Bmw 1 Serisi: Model Yıl Aralığı: 1996-2006


Açıklama: Aracın kasa tipi hatbacktir. Araç oldukça sağlam ve rahat bir araçtır. Araç piyasada tutulan ve bilinen bir araçtır. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanımı için idealdir. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1596 cc olup motor gücü ise 115 hp' dir.


Citroen Serisi Araçlar:


Citroen C-Elysee: Model Yıl Aralığı: 2011-2016


Açıklama: Aracın kasa tipi sedandır. Araç oldukça geniş, rahat ve konforlu bir araçtır. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Aracın dış görünüşü oldukça güzeldir. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanımı için idealdir. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmş 1560 cc olup motor gücü ise 93 hp'dir.


Citroen C5: Model Yıl Aralığı: 2009-2014


Açıklama: Araç oldukça konforlu ve rahat bir araçtır. Aracın piyasası oldukça iyidir. Bu araç kolay kolay arıza verecek bir araç değildir. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Aracın kasa tipi sedan olduğu için oldukça rahat ve ferah bir araçtır. Aracın genel olarak dış görünüşü oldukça iyidir. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanım için idealdir. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1401-1600 cm3 olup motor gücü ise 101-125 hp' dir.


Citroen C4: Model Yıl Aralığı: 2008-2013


Açıklama: Aracın kasa hatbacktir. Aracın kasa tipi hatback olmasına rağmen oldukça geniş ve rahat bir araçtır. Araç piyasada oldukça tutulan ve bilinen bir modeldir. Aracın genel olaran dış görünüşü oldukça iyidir. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanım için idealdir. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi dizel olanlarıdır. Aracın vites tipi yarı otomatiktir. Aracın motor hacmi 1560 cc olup motor gücü ise 114 hp'dir.

Honda Serisi Araçlar:


Honda Civic: Model Yıl Aralığı: 2001-2007
Açıklama:
Araç piyasada oldukça bilinen ve tutulan bir modeldir. Aracın kasa tipi sedan olduğu için, oldukça geniş ve rahat bir araçtır. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanım için idealdir. Aracın genel olarak dış görünüşü oldukça başarılıdır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi lpg ve benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi otomatiktir. Aracın motor hacmi 1595 cc olup motor gücü ise 125 hp' dir.


Honda Jazz: Model Yıl Aralığı: 2002-2007


Açıklama: Aracın kasa tipi hatbacktir. Araç geniş aileler için kesinlike uygun değildir. Bu aracı sportif ve küçük araç severler tercih etmelidir. Araç piyasada tutulan ve tercih edilen bir modeldir. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanım için idealdir. Aracın  piyasada tutulan yakıt tipi benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi yarı otomatiktir. Aracın motor hacmi 1201-1400 cm3 olup motor gücü ise 75-100 hp' dir.


Honda City: Model Yıl Aralığı: 2005-2010


Açıklama: Aracın kasa tipi sedandır. Araç piyasada oldukça bilinen ve tutulan bir modeldir. Aracın yol tutuşu ve gidişi oldukça başarılıdır. Araç şehir içi ve şehir dışı kullanımı için oldukça idealdir. Araç kolay kolay arıza veren bir model değildir. Geniş aileler içinde oldukça ideal bir araçtır. Aracın piyasada tutulan yakıt tipi benzin olanlarıdır. Aracın vites tipi manueldir. Aracın motor hacmi 1339 cc olup motor gücü ise 105 hp' dir.
Yukarıda verilen araçlar 100.000 TL'ye alınacak en iyi arabalar olup güncel piyasa üzerinden araştırmalar yapılarak siz değerli okurlarımızla paylaşılmıştır. Piyasalarda değişiklik olması durumunda ehliyetaraba.com yönetimi fiyatlar konusunda güncellemeler yapacaktır.