Ankara Ehliyet Kurs Ücretleri 2020


Ankara Ehliyet Kurs Ücretleri 2020

Sürücü kursları MEB' e bağlı olarak çalışmaktadır. Ehliyet fiyatları ilden ile farklılık göstereceği gibi alınacak ehliyet sınıfına görede farklılık göstermektedir.

Ankara Ehliyet Kurs Ücretleri 2020
sponsorlu reklamlar
 Sürücü belgesine sahip olabilmek için öncelikle sürücü kursuna yazılıp sürücü kursu aracılığıyla yapılan sınavlara girerek başarılı olunması durumunda alınmaktadır. Sürücü kursları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel eğitim kurumu olarak geçmektedir. Sürücü kurslarına MEB taban fiyatı uygulaması getirmiştir. 

Sürücü Kurs Fiyatları

Kursların fiyatı her yıl aralık ayında toplanan komisyonun aldığı karar ile sonraki yılda uygulanmak üzere ilan edilir. Ankara sürücü kurs fiyatları 2020
 bu fiyatlar doğrultusunda hareket etmektedir. Fakat sürücü kurslarında herşeye rağmen fiyat farklılıkları olmaktadır. Bu farklılıklar deneyimsiz hocalarla çalışılarak personel ücretinden kısılarak veya kurs süresini kısarak fiyat düşük söylenebilir.


Sürücü Kursu Taban FiyatlarıYukarıda belirtilen ücretler MEB'in uyguladığı taban fiyat ücretleridir. Ankara ehliyet ücreti 2019 yılında bu fiyatlar üzerinden aracılık hizmetini gerçekleştirecektir. Fiyatlar sürücü kursları arası farklılık gösterebilir. Ankara merkez ve ilçelerdeki sürücü kurslarını gezerek fiyat araştırması yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek sayfalar:

Ehliyet harç ücretleri 2020
Kırmızı ışık cezası 2020Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Ehliyet Araba Ehliyet Araba
  2020 © Ehliyet Araba - Ehliyet Sınavı, Trafik Cezaları 2020