KURUMSAL

Hakkımızda

2017 yılında "Türkiye'de ehliyet sınavları alanında araştırılan ve merak edilen konuları doğru ve tarafsız bir şekilde, haberleştirerek paylaşmak" amacıyla ehliyetaraba.com hizmete başladı. Kuruluşundan bu yana doğrulukçu - dürüst çalışma ilkelerini prensip edinen Ehliyet araba ekibi, çalışmalarına bu doğrultuda devam etmektedir.

Kuruluş amacımız olan "internetin bilgi kirliliğini önlemek" amacımızın devam etmesinin yanı sıra, sürekli olarak ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda web sitemizi geliştirdik.

1 Nisan 2019 tarihine geldiğimizde sitede köklü değişiklikler yaparak "Ehliyet Fiyatları konusunu il bazında araştırarak siz değerli okurlarımıza sunduk" araçlarını da hizmete açarak sitemizde genel anlamda köklü bir değişiklik ve yenilik hareketi başlattık.

Ehliyetaraba.com'da ehliyet sınavları, ehliyet fiyatları konularının yanı sıra trafik cezaları hakkında güncel bilgiler paylaştık.

 

İmtiyaz sahibi:

Uğur İNCE

inceugur44@gmail.com


İletişim / Contact
inceugur44@gmail.com


Editörler:
Orhan Kılıç

Muhsin Koyutürk

Hüseyin Aslan

Hasan Toköz

 

Reklam Müdürü:

Yıldız Türkmen
 

Adres: Kuvayi Milliye Caddesi, Adil İşhanı Kat:3 No 27

YASAL UYARI: Bu Alandaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız.

BU SİTE GENEL İNTERNET KULLANICILARINA UYGUNDUR.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitede yayınlanan koleksiyonlar, ürünler, araba resimleri, haberler, röportajlar ve logolar marka sahiplerine aittir.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri iletisim@ehliyetaraba.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

Ehliyetaraba.com , Ehliyet sınavları hakkında 3 yılı aşkın süredir hizmette olan danışmanlar tarafından ehliyet sınavları, trafik cezaları, ehliyet fiyatları gibi farklı 10'u aşkın kategoride çoğu soru ve sorunlar için günlük makaleler hazırlayıp, sizlerin sektörde yaşadığı sorunlara ücretsiz olarak danışmanlık yapma amacıyla 2018 yılı Ocak ayında hizmete başlayarak yaklaşık bin dolarlık bir proje yatırımıyla oluşturulan bireysel ziyaretçilere ücretsiz hizmet sunmaktadır.

Ehliyetaraba.com'da yer alan bilgiler, tavsiye ve yorumlar yatırım danışmanlığı veya hizmetin geçerliliği kapsamında olmamakla birlikte, tamamen uzmanlarımız tarafından yorum, tavsiye ve kişisel deneyimlere dayanmakta olup bu görüş ve öneriler sizin mali durumunuzu belirlerken inisiyatifiniz çerçevesinde değerlendirilmelidir. Uzmanlarımızın bilgi ve yorumlarına dayanarak yapılacak olan başvuru, işlem ve sonuçlarından sorumlu olmadığımız gibi ehliyetaraba.com'u  referans olarak gösteremezsiniz.

Yaşayacağınız finans sorunlarıyla ilgili uzmanlarımıza danışabilir, makale altlarına yorum atabilir ya da bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Ehliyetaraba.com internet sitesinde yer alan haber, resim, makale ve dökümanlar İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi kopyalanması yasaktır. Herhangi bir kopyalama durumunda yasal yollarla hakkımızı savunacağımızı belirtmek isteriz.

 ©Ehliyetaraba.com 2018 - 2021 Tüm hakları saklıdır.